سفارش تبلیغ
صبا ویژن

اکران تازه ترین تولید کانون پرورش در جشنواره‌ی فیلم کودک


 

 • اکران تازه ترین تولید کانون پرورش در جشنواره‌ی فیلم کودک

  فیلم «اقیانوس پشت پنجره» به کارگردانی بابک نبی‌زاده تازه‌ترین تولید سینمایی کانون پرورش فکری در سی‌ودومین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان، هفت نوبت در بخش مسابقه‌ی سینمای ایران اکران می‌شود.

  به گزارش ایسنا به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، اولین اکران این فیلم سینمایی روز 29 مرداد ساعت 20:30 در سینما بهمن اصفهان خواهد بود.

  بر اساس این خبر، در ادامه از روز 30 مرداد تا جمعه 1 شهریور به ترتیب در ساعت‌های 19، 16 و 18:30 به ترتیب در پردیس سینمایی چهارباغ در سالن‌های چارسوق، چهل ستون و نقش جهان به روی پرده می‌رود.

  همچنین ساعت 20:45 روز 2 شهریور در پردیس سینمایی ساحل در سالن نصف جهان، ساعت‌ 10 صبح روز 3 شهریور در پردیس سینمایی چهارباغ در سالن نقش جهان و روز 4 شهریور ساعت 20:30 در سیتی‌سنتر 2 اصفهان به نمایش در خواهد آمد.

  فیلم «اقیانوس پشت پنجره» داستان برهان، نوجوان باهوش روستایی در جزیره‌ای دورافتاده و بسیار زیبا است که مردم در آن به سختی زندگی می‌کنند. او گروهی را جمع می‌کند، به نقاط دیدنی جزیره می‌رود و برای گردشگران خارجی موسیقی و نمایش اجرا می‌کند. زندگی رونق می‌گیرد و گردشگران بیش‌تری به جزیره می‌آیند اما یک مشکل بزرگ در راه است....

  یادآوری می‌شود این فیلم به تهیه‌کنندگی سیدجلال چاوشیان، تازه‌ترین تولید سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که نخستین حضور خود را در این جشنواره تجربه می‌کند.

  سی‌ودومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از 28 مرداد تا 4 شهریور 1398 به دبیری علیرضا تابش در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

  انتهای پیام