سفارش تبلیغ
صبا ویژن

بارش باران از امروز در این پنج استان آغاز می شود


 

 • بارش باران از امروز در این پنج استان آغاز می شود

  کبری رفیعی، کارشناس هواشناسی، افزود: شدت بارش‌ها امروز مربوط به استان‌های گیلان، شرق مازندران و استان های گلستان می شود و فردا ادامه بارش‌ها را در سواحل دریای خزر و خراسان شمالی خواهیم داشت که بارش ها به شکل خفیف خواهد بود.

  رفیعی ادامه داد: در ارتفاعات هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان نیز احتمال رگبار پراکنده در ساعات بعداظهر وجود دارد.

  کارشناس سازمان هواشناسی افزود: روز یکشنبه مناطق شمالی آذربایجان‌های شرقی و غربی و استان اردبیل بارش خواهند داشت و روز دوشنبه بارش ها در سواحل غربی دریای خزر و شمال آذربایجان خواهد بود.

  وی گفت: آسمان تهران امروز صاف تا کمی ابری خواهد بود، گاهی وزش باد را خواهیم داشت و اوایل شب سرعت وزش باد افزایش خواهد یافت.

  رفیعی اضافه کرد: انتظار داریم حداکثر دما امروز در تهران به 28 درجه بالای صفر برسد و حداقل دما نیز فردا صبح 17 درجه بالای صفر پیش بینی شده است.

  کارشناس هواشناسی ادامه داد: خنک ترین مرکز استان نیز امروز شهرکرد با دمای حداقل سه درجه بالای صفر و بعد از شهرکرد همدان، رکورددار دمای حداقل 8 درجه بالای صفر، اردبیل و زنجان 9 درجه بالای صفر و قزوین و کرج و بجنورد نیز به ترتیب دمای 10 و 11 درجه بالای صفر را تجربه کردند.

  وی گفت:گرم ترین مرکز استان نیز دیروز اهواز با دمای حداکثر 42 درجه بالای صفر بوده است، بعد از اهواز بوشهر و بندرعباس با 36 درجه و شیراز 35 درجه و کرمان هم دمای 35 درجه بالای صفر را داشته است.

  47212