سفارش تبلیغ
صبا ویژن

ویرایش مخاطبان استوری به اینستاگرام می‌آید


 

 • ویرایش مخاطبان استوری به اینستاگرام می‌آید
  آفتاب‌‌نیوز :

  اینستاگرام یکی از بزرگترین و محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در جهان به شمار می‌رود که بر اساس آخرین آمارهای منتشر شده، میزبان بالغ بر یک میلیارد کاربر فعال در کشورهای مختلف جهان است که هر از گاهی با افزودن قابلیت‌های جدید، سعی دارد نظر و توجه خیل عظیمی از کاربران و علاقمندانش را به خود جلب کند و سهم خود را در میان شبکه‌های اجتماعی افزایش دهد.

  حالا به تازگی گزارش‌های جدیدی در وب سایت digitalinformationworld منتشر شده است که نشان می‌دهد این شبکه اجتماعی در نظر دارد به کاربران کمک کند تا در تعیین و ویرایش مخاطبان استوری‌های به‌اشتراک گذاشته شده خود اختیار و سرعت عمل بیشتری داشته باشند.

  ویرایش مخاطبان استوری به اینستاگرام می‌آید

  به نظر می‌رسد که کاربران به هنگام به اشتراک گذاشتن استوری در پلت‌فرم اینستاگرام، قادر خواهند بود گزینه جدیدی را تحت عنوان edit audience مشاهده کنند که به واسطه آن قادر خواهند بود افراد و فالوورهای موردنظر خود را از مشاهده استوری خود منع کنند. گفته می‌شود که این قابلیت درواقع یک میانبر به Hide story from است.

  قابلیت افزودن استوری‌های اینستاگرام در ماه اوت سال گذشته 2016 میلادی به این شبکه اجتماعی اضافه شد و از همان ابتدا میلیون‌ها طرفدار را به خود جذب کرد. از آن زمان تاکنون که حدود بیش از یک سال می‌گذرد، می‌توان گفت این قابلیت مهم‌ترین و پرطرفدارترین قابلیتی است که تاکنون به اپلیکیشن اینستاگرام افزوده شده است.